Gümüşhaneli bayan arıyorum

Gümüşhane hem Karadeniz bölgesine hemde Güney Doğuya komşu bir şehirdir. Ciddi bayan arıyorum diyerek gelen erkek arkadaşlar için özellikle bir sayfa açarak yeni bir arkadaşlığa yelken açabilirsiniz. Her şehirden bir sayfa olduğu gibi, Gümüşhaneli kişilerde olsun başka şehirlerden gelen ziyaretçilerimiz olsun buradan kendine uygun evlenmek isteyen tüm gençler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler dahil herkes ciddi bir ilişki için bu sayfa altında herkesi toplamak istiyoruz.

İşten güçten arkadaşlığa bile vakit ayıramayan insanlar var aman şimdi herkes bir sevgili buluyor diyorlar ya aslında tam tersi olan kişilerde var çünkü yaşam derdine düşmüş kişiler iş yerinde biriyle çıkmaya bile utanıyorlar çünkü her zaman yüz yüze bakacağız diye düşünerek direkt red ediyorlar ama burada öyle bir şey yok herkes daha birbirini yeni tanıyıp arkadaş olacak sonrasında iyi bir sohbet sonucu ortaya ciddi bir ilişki çıkacak vursun davullar çalsın sazlar 🙂 her şey nasip bence burası daha avantajlı dalga geçmek yok kandırmak kandırılmak yok başka bir amaçlı insanın burada ne işi var vakit ayıramayan ciddi bir arkadaşlık için ilan bırakır.

3 comments

  1. Merhaba hanımefendi söylediklerine tamamen katılıyorum burası öyle bir yer adım Gürhan g.hanede oturuyorum yaşım 49 kilo 85 boy 180 kumral kendi halinde biriyim emekliyim ayrıca çalışıyorum hiç sevgilim veya bayan arkadaşım olmadı ama sevgili ama arkadaş herhangi olursa olsun farketmez bana uyar dizede uygunsa görüşmek arkadaş olmak isterim sizinle sevmeyi sevilmeyi çok istiyorum karşımdaki insanin mutlu olmasını çok ama çok istiyorum inşallah bu bayan sen olursun yalan dolanır hiç sevmem dürüst ve doğruluktan yanayım her zaman oturup kalkmasını ve ne istediğini bilen olgun bir insanım iyi günler Allah’a emanet olun kalın saglicakla

  2. erkek arayan bayanlar arayabilir gümüşhane veya Trabzondan ve ilçelerindende olur38yasindayim bekarim hiç evlenmedim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.