Denizli bayan arkadaş arıyorum

Horoz şehri diye bilinen Denizli bayan arkadaş ilan aramaya hoş geldiniz.
Mektuplar yerini ev telefonlarına bıraktı, ev telefonu cep telefonuna cep telefonu İnternet’e derken günümüzün en modern ve iletişimi daha kolaylaştıran İnternet aracılığı ile bütün insanlar alışverişini artık İnternet üzerinden yapar oldu bu arada arkadaşlık kategorisini de içine alarak her şehirden bay ve bayanlar yeni bir arkadaşlık için ilan aracılığı ile birbirini tanıyarak daha modern bir tanışma ve evliliğe imza attı.

Denizli ilçeleri ve merkezden bayan arkadaş arayanlar artık birilerini görerek değil ilan üzerinden tanıyabilecek. Bence güzel bir şey anlaşan ve anlaşamayan insanlar başka şehir üzerinden kafasına uyan kişileri bulup mesut ve mutlu bir çift olabilirler.

Denizli bayanlarının arkadaşlık ilanları
Merva ben aslında yugoslav göçmeniyim zamanında ailem buraya yerleştiği için Denizlide yaşıyorum çokta seviyorum Denizli olması şart değil memur ve kültürlü beyler ararsa görüşebiliriz.

Elif 23 yaşında 170 boy 70 kilo kendine özenen, doğal biriyim yufka yürekli kendini beğenmeyen ama normal de bir erkekle ortamımızda konuşamam burada birbirimizi görmeyince cesaret buluyorum yoksa hayranım çok ama nasip

Denizli ili, Ege Bölgesinde bir il merkezidir. Denizli 500 Bin’i aşan merkez nüfusuyla, İzmir’den sonra Ege bölgesinin en büyük kentidir. Denizli Türkiye’nin ise en büyük ve en gelişmiş on altı şehrinden biridir (kent merkezi: 537.000). Bir sanayi, ihracat ve ticaret merkezi olan Denizli aynı zamanda otuz bini aşan öğrenci sayısıyla bir üniversite şehridir. Bir yılda milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Denizli bir turizm kenti olmasının yanı sıra düzenlenen yerel, ulusal ve uluslararası etkinliklerle festivaller) eğitim, kongre, kültür ve sanat merkezi özelliğindedir. Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (Geka) merkezi de Denizli’dir.

Denizlide bayan arkadas bulmak,

8 comments

  1. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli iliski sevgili olmak gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene önem veren samimi saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım whatsap vardır not kesinlikle yurt dışından arayan mesaj atan olmasın

  2. selam güzel tatlı bayanlar yaş sorun diğil mutlu ve sevilmek isteyen bayanlar aryın tanışalım benim ismim hüseyin

  3. merhaba ben antalya dayim hangi il oksun farketmez ercan antalyabayanlar numaram burda tamam antalya ercan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.